Tahák na výuku němčiny - 3 skvělé tipy, jak se naučit jazyk hravě a vtipně

včetně tří praktických video ukázek

tahak na vyuku nemčiny

Pak je to právě pro vás!
Tahák na výuku němčiny spojuje zábavu a povinnost
tak, aby vás to celé bavilo.

Tímto produktem si nekladu za cíl předávat odborné znalosti výuky jazyka.

Jsem člověk, který rád nachází řešení tam, kde je jiní nevidí. Věci dělám tak, aby mě bavily a dávaly mi smysl. Proto jsem sepsala tento „tahák studenta“, kterého nebaví klasická školní výuka a biflování a přesto se chce dorozumět.

BUDU RÁDA, KDYŽ V NĚM NAJDETE INSPIRACI, POTĚŠENÍ ČI MILÉ POČTENÍ.

Co o tomto TAHÁKU napsali první čtenáři, kteří se s ním už seznámili:

Blančin "Tahák na výuku němčiny" přináší originální a neotřelé tipy, jak se učit němčinu hravou formou a neutratit u toho půlku výplaty za kurzy, které vás nakonec ani nebudou bavit. Oceňuji spoustu užitečných odkazů a detailní vysvětlení u každého bodu. Moc mě baví Blančin příběh, protože ona sama je živoucím důkazem toho, že výuka jazyka není doménou jen náctiletých, a že i přesto, že je cesta k novým znalostem občas dost trnitá, výsledek vždy stojí za to. Těším se na další produkty.
Tahák na výuku němčiny mě velmi oslovil a pomohl mi při opětovném ponoření se do němčiny. Je znát, že autorka má bohaté osobní zkušenosti s učením se německého jazyka v cizí zemi a tipy, které v taháku uvádí, jsou velmi dostupné časově i finančně, efektivní, hravé, a především praxí ověřené. Navíc je ebook-tahák doplněn videi, ve kterých jsou všechny tři metody názorně ukázané. Tahák na výuku němčiny doporučuji každému, kdo se chce zdokonalit v porozumění a získat větší jistotu při konverzaci v němčině.

Pokud chcete tahák obdržet, pak vyplňte formulář níže.

„Blančin „Tahák na výuku němčiny“ ve mně vzbudil zvědavost hned od první chvíle, a nakonec ještě výrazně předčil všechna má očekávání. Němčinu jsem se učila naposledy před 15 lety a nikdy jsem ji neovládala na vysoké úrovni. Ze začátku jsem se proto bála, že to bude velký hendikep. K mému překvapení jsem ale velice brzy zjistila, že „Tahák“ je tak univerzální, že je vhodný opravdu pro každého. Moc se mi líbí interaktivní formát doplněný odkazy na videa, díky kterým získáte možnost seznámit se s jednotlivými metodami výuky přímo v praxi. Blančin „Tahák“ doporučuji všem, kteří mají zájem učit se jazyk efektivně a formou, která je bude bavit.“
"Tahák na výuku němčiny " vám ukáže několik nových způsobů, jak pokořit němčinu. Vychází z osobní zkušenosti Blanky, která vyzkoušela všechny možné i nemožné způsoby studia tohoto jazyka. Nakonec našla ty nejefektivnější a nejjednodušší nástroje. Rozhodně si "Tahák" stáhněte, dozvíte se zajímavé informace, které využijete při studiu i jiných jazyků.
Tahák, jak na němčinu je hodnotný, přehledný a přínosný návod pro lidi, co jdou za prací do Rakouska, anebo rádi cestují do německy mluvících zemí a hledají tipy, jak se naučit komunikovat v běžných každodenních situacích. V taháku najdete několik přínosných návodů a praktických ukázkových videí.  Díky za propracovaný, a lidsky napsaný, návod nabitý přínosnými informacemi.
Právě jsem si jedním dechem přečetla tvůj tahák i mrkla na videa. Je to super inspirace. Vůbec jsem neměla tušení, že existují takové zábavné metody. Němčina se mi nelíbí, ale možná jí díky tvému taháku nakonec ještě přijdu na kloub. Máš to moc hezky zpracované.
Iren Machová
Iren Machová
koučka

Tak si:

Nejlépe s Blankou za hranice.